KGP: ostatniej doby policjanci sprawdzili ponad 88 tys. osób na kwarantannie; 180 naruszeń


Ostatniej doby policjanci sprawdzili ponad 88 tys. osób na
Inspektor wskazał również, że ostatniej doby policjanci sprawdzili ponad 88 tys. osób poddanych przymusowej kwarantannie. Ciarka zaznaczył, że podczas kontroli w około 180 przypadkach policjanci stwierdzili uchybienia, które w ocenie funkcjonariuszy kwalifikują się do ukarania.


KGP: Ostatniej doby policjanci sprawdzili ponad 88 tys
Jak przekazał rzecznik Komendy Głównej Policji, od początku akcji kontrolowania osób przebywających na kwarantannie funkcjonariusze dokonali już ponad 3,8 mln sprawdzeń. Inspektor wskazał również, że ostatniej doby policjanci sprawdzili ponad 88 tys. osób poddanych przymusowej kwarantannie.


KGP: ostatniej doby policjanci sprawdzili ponad 88 tys
Inspektor wskazał również, że ostatniej doby policjanci sprawdzili ponad 88 tys. osób poddanych przymusowej kwarantannie. Ciarka zaznaczył, że podczas kontroli w około 180 przypadkach policjanci stwierdzili uchybienia, które w ocenie funkcjonariuszy kwalifikują się do ukarania.


KGP: ostatniej doby prawie 88 tys. kontroli. Jest 341 …
Ostatniej doby policjanci w całym kraju skontrolowali prawie 88 tys. osób poddanych przymusowej kwarantannie. W 341 przypadkach stwierdzono uchybienia kwalifikujące się do ukarania – poinformował we wtorek PAP rzecznik Komendanta Głównego Policji insp. Mariusz Ciarka.


88 tys. kontroli, 341 naruszeń kwarantanny. Policja o …
Ostatniej doby policjanci w całym kraju skontrolowali prawie 88 tys. osób poddanych przymusowej kwarantannie. W 341 przypadkach stwierdzono uchybienia kwalifikujące się do ukarania – poinformował PAP rzecznik Komendanta Głównego Policji insp. Mariusz Ciarka. – Policjanci sprawdzili prawie …


KGP: ostatniej doby prawie 88 tys. kontroli kwarantanny …
KGP: ostatniej doby prawie 88 tys. kontroli kwarantanny; 341 naruszeń. Ostatniej doby policjanci w całym kraju skontrolowali prawie 88 tys. osób poddanych przymusowej kwarantannie. W 341 przypadkach stwierdzono uchybienia kwalifikujące się do ukarania – poinformował we wtorek PAP rzecznik Komendanta Głównego Policji insp. Mariusz Ciarka.


Ostatniej doby sprawdzono niemal 150 tys. osób na
Ostatniej doby policjanci w całym kraju skontrolowali ponad 146 tys. osób poddanych przymusowej kwarantannie; w ok. 700 przypadkach stwierdzono uchybienia kwalifikujące się do ukarania …


KGP: Ostatniej doby prawie 88 tys. kontroli kwarantanny …
Ostatniej doby policjanci w całym kraju skontrolowali prawie 88 tys. osób poddanych przymusowej kwarantannie. W 341 przypadkach stwierdzono uchybienia kwalifikujące się do ukarania – poinformował rzecznik Komendanta Głównego Policji insp. Mariusz Ciarka. „Policjanci sprawdzili prawie 88 tys. osób poddanych przymusowej kwarantannie.


KGP: ostatniej doby policjanci sprawdzili ponad 145 tys
Z informacji przekazanej przez KGP wynika, że ostatniej doby policjanci sprawdzili ponad 145 tys. osób poddanych przymusowej kwarantannie. Ciarka zaznaczył, że podczas kontroli, w około 700 …


Skontrolowano 146 tys. osób poddanych kwarantannie. Wiele …
Ostatniej doby policjanci w całym kraju skontrolowali ponad 146 tys. osób poddanych przymusowej kwarantannie; w ok. 700 przypadkach stwierdzono uchybienia kwalifikujące się do ukarania – poinformował w poniedziałek PAP rzecznik KGP insp. Mariusz Ciarka. Z informacji przekazanej przez KGP