‘Şehitler tepesini boş bırakmayan’ köyde asırlık gurur


“Şehitler Tepesini Boş BırakmayanKöyde Asırlık Gurur – Yeni Akit
Erkeklerinin tamamı şehit olan bir mahalle” – Şehitler Mahallesi muhtarı Emir Güneş: – “Kurtuluş Savaşı’nda 153 şehidimiz var. Yunanlar hem gelirken hem de giderken burayı yakmışlar.


“Şehitler Tepesini Boş BırakmayanKöyde Asırlık Gurur – BURSA
“Şehitler tepesini boş bırakmayanköyde asırlık gurur – BURSA. Anadolu Ajansı. 3 saat önce.


Bursa’da ‘Şehitler Tepesini Boş Bırakmayan’ Köyde Asırlık Gurur
…Kurtuluş Savaşı’nda yetişkin erkek nüfusunun tamamını şehit vermesinden alan mahallenin sakinleri, 98 yıl önce canlarını feda ederek kendilerine bu toprakları emanet eden atalarını gururla anıyor.


Bursa’da ”Şehitler Tepesini Boş Bırakmayan” Köyde Asırlık Gurur
Google Plus. Sanal Basın google plus duvarınızdan takip etmek için sayfamızı beğenin.


28 Ağustos Bursa Nöbetçi Eczaneleri – 2020
Sadakataşı Derneği’nden Sri Lanka’da balıkçı teknesi dağıtımı. Bursa’da “Şehitler tepesini boş bırakmayanköyde asırlık gurur! Marmarabirlik’in bu yılki ciro hedefi belli oldu…


Bu İktidar Şehitler Tepesini Boş Bırakmaz… – Tr724
Ne demek “Şehitler tepesi boş kalmayacak?” Apaçık, “sürekli şehitler vermeye devam edeceğiz” diyor. “Vatan evlatlarını Suriye’de, Libya’da yok yere, boş amaçlarla feda edeceğiz” diyor.


Şehitler Tepesi Boş Kalmayacak – Ekşi Sözlük
neresi lan şehitler tepesi? neresi bir tarif etsene bize? ya o şehitler tepesi boş kalmayacak dedikten sonra hurraaa diyerek alkışlayan coşanlar? şerefsizliğin, namussuzluğun nirvanası değil mi?


Bir Bayrak Rüzgar Bekliyor! Şiiri – Arif Nihat Asya
Şehitler tepesi boş değil, Biri var bekliyor. Ve bir göğüs, nefes almak için; Rüzgar bekliyor. Türbesi yakışmış bu kutlu tepeye; Yattığı toprak belli, Tuttuğu bayrak belli, Kim demiş meçhul asker diye?


Recep Tayyip Erdoğan: Şehitler Tepesi İnşallah Boş Kalmayacak
Van’ın Bahçesaray ilçesinde yaşanan çığ felaketinde şehit olan Jandarma Uzman Onbaşı Cihan Erat’ın cenaze törenine katılan Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan…


AKP = ERDOĞAN’ın ÇILDIRTAN SÖZLERİ : “Birkaç TANE Şehidimiz…”
AKP = Erdoğan’ın bu sözleri, “Birkaç TANE şehidimiz var, şehitler tepesi boş kalmayacak”. sözleri, üstelik gırtlağını yırtarcasına hamaset yüklü haykırışı bizi tek sözcükle ÇILDIRTIYOR!
Launch car diagnostic