Tauron obsługuje klientów zdalnie. Spółce udało się obsłużyć już ponad pół miliona klientów


Tauron obsługuje klientów zdalnie. Spółce udało się
Pół miliona klientów obsłużonych zdalnie w Tauron. W czasie pandemii pracownicy Tauron nie próżnują. W ciągu ostatniego miesiąca udało się im obsłużyć ponad pół miliona klientów.


Tauron obsługuje klientów zdalnie. Spółce udało się
Tauron obsłużył już zdalnie ponad pół miliona klientów. Tauron obsłużył już zdalnie ponad pół miliona klientów . 1/2. Tauron obsługuje klientów zdalnie. Spółce udało się


Dobry 2018 rok. Rekordowa liczba pasażerów na gdańskim …
Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy w Gdańsku już od kilku lat ma powód do dumy. Z roku na rok gdańskie lotnisko obsługuje coraz więcej podróżnych – rekordowy okazał się 2017 rok, kiedy udało się obsłużyć około 4,6 mln pasażerów, a więc blisko 15% więcej niż w roku poprzedzającym.


CIRE.pl – Tauron – wiadomości z Grupy
PKN Orlen złożył w środę wniosek do UOKiK w sprawie przejęcia kontroli nad spółką Ruch – wynika z komunikatu opublikowanego na stronie urzędu. więcej … Ponad pół miliona klientów PGE Obrót korzysta już z eFaktury. 09.04 11:06. … Ponad pół miliona klientów PGE Obrót korzysta już z eFaktury.


Strona główna
Już ponad pół miliona odbiorców skorzystało z wygodnej, elektronicznej formy rozliczeń. Pozwala ona płacić za energię bez wychodzenia z domu, zachowując przy tym pełną kontrolę nad wydatkami. Klientom, którzy skorzystają z tego rozwiązania, PGE Obrót oferuje zniżkę na zakupy w PGE eSklep.


Jak AI przygotowuje obsługę klienta na wyzwania …
Jak AI przygotowuje obsługę klienta na wyzwania nadchodzącej dekady. Nieograniczony dostęp do internetu, smartfony oraz popularyzacja mediów społecznościowych dramatycznie zmieniły sposób …


Stacje ładowania samochodów elektrycznych | POWER EV
Gdzie znajdują się stacje ładowania samochodów elektrycznych w Polsce? W połowie roku 2019 w Polsce znajdowało się niecałe 1000 punktów ładowania o normalnej mocy oraz blisko 500 o dużej mocy. Daje to wynik wyróżniający się na tle całej Unii Europejskiej, gdzie średnia jest wyraźnie niższa od rodzimych 33%.


Śląsk: Kolejni odbiorcy dołączą do sieci ciepłowniczej …
Poznań wydał ponad pół miliarda zł na nowe tramwaje i e-autobusy. … przyłączanych do sieci ciepłowniczej spółki Tauron Ciepło. … kolejnych budynków kompleksu 4 Wieże czy osiedla Murapol Nowy Bażantów. Łącznie Tauron Ciepło obsługuje ponad 1,1 tys. km sieci i ok. 4 tys. węzłów cieplnych. Podobał się artykuł? Podziel …


innogy zainstalował 1 800 inteligent. liczników w …
innogy Stoen zainstalował w Warszawie 1 800 tzw. inteligentnych liczników energii elektrycznej, które podnoszą skuteczność zdalnych pomiarów zużycia energii, podała spółka. Projekt …


Miliardy złotych w pudełkach z jedzeniem. Rynek napędzają …
Miliardy złotych w pudełkach z jedzeniem. Rynek napędzają celebryci. Beata Kozidrak, medalistka olimpijska Agnieszka Kobus, tancerka Iwona Pavlovic, aktorka Iza Miko, ekipa Fit Lovers, Joanna Krupa, Rafał Maserak, Adam Małysz i wielu innych.
Autel Diagnostic Tool