Wygrana 2 miliony złotych w punkcie LOTTO w Kauflandzie w Stalowej Woli


Wygrana 2 miliony złotych w punkcie LOTTO w Kauflandzie w
W Wielką Sobotę w punkcie LOTTO przy ulicy Komisji Edukacji Narodowej 47 w Stalowej Woli (stoisko z prasą Inmedio w Kauflandzie) gracz trafił w “szóstkę” wartą równe 2 miliony złotych. A oto szczęśliwe liczby wylosowane w Lotto 11 kwietnia: 14, 19, 27, 37, 41, 45. Gracz zagrał metodą chybił trafił.


GRA O MILION 516 | Lotto, Kaskada, Multi Multi, Mini Lotto
Zapraszamy na lotto.pl zawsze aktualne wyniki, wygrane, statystyki, archiwa, losowania na żywo – wszystko jest tutaj! … ZAINWESTUJ I WYGRAJ MILION ZŁOTYCH! … Zakłady w punktach LOTTO i na lotto.pl Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, sprzedaje swoje produkty wyłącznie w punktach opatrzonych logo LOTTO oraz na stronie lotto


EKSTRA PENSJA! 521 | Lotto, Kaskada, Multi Multi, Mini …
Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, sprzedaje swoje produkty wyłącznie w punktach opatrzonych logo LOTTO oraz na stronie lotto.pl. Wspieramy sport i kulturę Każda złotówka Gracza LOTTO to 19 gr dla polskiego sportu i kultury.


HAPPY 7 518 | Lotto, Kaskada, Multi Multi, Mini Lotto
Zakłady w punktach LOTTO i na lotto.pl Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, sprzedaje swoje produkty wyłącznie w punktach opatrzonych logo LOTTO oraz na stronie lotto.pl.


Nasze zdrapki | Lotto, Kaskada, Multi Multi, Mini Lotto
Jeżeli w danej GRZE jakakolwiek z TWOICH LICZB jest taka sama jak WYGRYWAJĄCA LICZBA z tej GRY wygrałeś przypisaną do niej kwotę. Na polach TWOJE LICZBY znajdź “GWIAZDĘ” i wygraj przypisaną do niej kwotę, a znalezienie “WORKA” oznacza wygraną 70zł. WYGRANE SUMUJĄ SIĘ. Nakład 4 002 000 losów. Główne wygrane:


OWOCOWA EKSPLOZJA 520 | Lotto, Kaskada, Multi Multi, Mini …
Zakłady w punktach LOTTO i na lotto.pl Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, sprzedaje swoje produkty wyłącznie w punktach opatrzonych logo LOTTO oraz na stronie lotto.pl.


Jak odebrać wygraną w Lotto? – Money.pl
Jeśli wygrałeś w Lotto możesz odebrać swoją nagrodę w kolekturze lub jednym z oddziałów Totalizatora Sportowego. Odbiór nagrody w oddziale, daje większe możliwości – sprawdź jakie.


Lotto – wyniki i wygrane
23 769 336.10 zł z wczorajszego losowania zgarnął Gracz z Lublina.Dzięki tej wygranej lista, na której znajdują się najwyższe wygrane Lotto i Lotto Plus zwiększyła się do 1339 miejsc, a czwartkowa szóstka zajmuje na niej 17 miejsce. Nowy Lottomilioner zawarł zakład metodą chybił trafił w Lublinie, w punkcie LOTTO przy ulicy Kunickiego 141.


EKSTRA PENSJA! 486 | Lotto, Kaskada, Multi Multi, Mini …
Instrukcja dla grających: Jeżeli jaka kolwiek z TWOICH LICZB jest taka sama jak któraś z WYGRYWAJĄCYCH LIBCZ wygrałeś przypisaną do niej kwotę. Na polu TWOJE LICZBY znajdź 2x napis EKSTRA PENSJA i wygraj główną wygraną.. Nakład 12 000 000 losów. Główne wygrane:


Milion złotych w Lotto Plus padło w kolekturze w Krasnem
W miniony weekend padły jeszcze trzy inne wygrane, z czego dwie w tym samym punkcie Lotto w Malborku. W obu przypadkach wygrane w Ekstra Pensji padły na samodzielnie wybrane liczby: 4, 8, 19, 24, 34 i 2. Posiadacze tych losów przez 20 lat będą otrzymywać 5 tysięcy złotych miesięcznie.