Zimbabvede öğretmenler grev yapıyor


Zimbabve’de Öğretmenler Greve Gitti – Son Dakika Haberler
Zimbabve’de öğretmenler greve gitti. TAKİP ET. Güney Afrika ülkelerinden Zimbabve’de yeni eğitim ve öğretim dönemi başlarken ülke çapında birçok öğretmen maaşlarda zam talebiyle greve gitti.


Zimbabve’de Kamu Çalışanları Grev Başlattı
Zimbabve’de kırsal bölgelerde çalışan öğretmenler, eksik maaş ödemesi nedeniyle grev başlattıklarını açıklamıştı. Ülkedeki doktorlar da yaklaşık 1,5 aydır grev yapıyor.


Zimbabve’de de Öğretmenler Ayakta | soL Haber Portalı
…çıkarılmasına karşı halkın sokaklara çıktığı Zimbabve’de öğretmenler de greve hazırlanıyor. artık çalışamaz hale geldiklerini belirterek pazartesi gününden itibaren işbaşı yapmama kararı almıştı.


Zimbabve’de Kamu Çalışanlarından Grev Kararı – Yeni Akit
ABUJA (AA) – Güney Afrika ülkelerinden Zimbabve’de devam eden ekonomik kriz nedeniyle doktorlardan sonra kamu çalışanları ve öğretmenler de grev kararı alacaklarını açıkladı.


Zimbabve’de Ülke Genelinde Grev Var – Afrika Haberleri
Zimbabve’de öğretmenler ve kamu çalışanlarının, maaş zammı talebiyle ülke genelinde grev başlattığı bildirildi. GİRİŞ 24.01.2012 19:20 GÜNCELLEME 24.01.2012 19:20. İlk Yorum Yapan Sen Ol.


Zimbabve’de İşçiler Greve Gitti
Zimbabve’de işçiler greve gitti. Zimbabve Sendikalar Kongresi (ZCTU) Başkanı Peter Mutasa, tüm işçilerin bugün itibarıyla 16 Ocak Çarşamba gününe kadar grev yapacağını bildirdi.


Zimbabwe’de Öğretmen Grevi – Alınteri
Öğretmenler, çalışma koşullarının düzeltilmesi için 8 Mayıs’ta greve çıkacak. Zimbabwe’de hükümet “Batı ile ilişkileri düzeltmek için” sağlık ve eğitim bütçesinde kesintiler yapıyor.


3 Aydır Maaşlarını Alamayan Doğa Koleji Öğretmenleri Grevde…
Grev kararı alan öğretmenler derslere girmedi. Barış Yarkadaş da kişisel sosyal medya hesabından, Topkapı’daki okulda görev yapan öğretmenlerin maaşlarını alamadıklarını hatırlatarak, yönetim…


TRT Haber: Zimbabve’de Greve Giden Doktorlar İşten Çıkarıldı
Zimbabve’de düşük maaş ve kötü çalışma koşullarını protesto ederek greve giden 77 doktor işten çıkarıldı. Fedakar öğretmenler okulları rengarenk boyayarak yüz yüze eğitime hazırlıyor.


BBCTurkish.com | Haberler | Zimbabve’de Grev Kararı
Zimbabve’de önde gelen sendikalar ücretleri dondurma girişimine karşı grev kararı aldı. Zimbabve İşçi Sendikaları Kongresi’nce alınan grev kararının 19 ve 20 Eylül günlerinde uygulanması öngörülüyor.
diagnostic code reader