Burak Akkul: Yoğun bakımın bir gününe şahit olsanız…


‘Yoğun Bakımın Bir Gününe Şahit Olsanız Camdan… | Veryansın TV
Londra’da rahatsızlanan Burak Akkul, tedavi için döndüğü Türkiye’de koronavirüs testinin pozitif çıkması sonucu müşahade altına alındı. Durumu ağırlaşan Akkul, entübe olarak 21 gün tedavi gördü.


Corona Virüsünü Yenen Burak Akkul’dan Tatil Uyarısı – Magazin…
Yoğun bakımın bir gününe şahit olsanız camdan dışarı burnunuzu çıkarmazsınız” dedi. Bir aylık tedavi sonucu virüsü tamamen yenen Burak Akkul ile eşi Seda Akkul, hastalık sürecini anlattı.


Koronavirüsü Yenen Çok Gezenti Programının Sunucusu Burak Akkul
Burak Akkul, “Bunu yaşamayan bilemez. Değil hastanede 30 gün geçirmek, yoğun bakımda bir güne şahit olsanız, değil sokağa çıkmak camdan dışarıya burnunuzu çıkarmazsınız.


Ensonhaber.com: Burak Akkul, Yoğun Bakımda
Koronavirüse yakalanan Burak Akkul yoğun bakıma, eşi de karantina altına alındı. tedavisi süren koronavirüs teyit edilmiş olarak yatıyorken dün akşamüzeri yoğun bakım ünitesine alındı.


Burak Akkul’un Sağlık Durumu Nasıl? Yoğun Bakıma Kaldırılan Ünlü…
Belirtiler sonrası corona virüsü testi yapılan Akkul’un sonuçları pozitif çıktı. Burak Akkul’un sonuçlarının pozitif çıkmasının ardından tedavisine yoğun bakımda devam edilmeye başlandı.


Yoğun Bakımın Bir Gününe Şahit Olsanız… – enBursa Haber
Değil hastenede 30 gün geçirmek, yoğun bakımda bunun tedavisinin bir gününe şahit olsanız değil sokağa çıkmak camdan birlikte gezi programı yapan Burak Akkul, 21 gün entübe olarak uyutuldu.


Akkul: Yoğun Bakımın Bir Gününe Şahit Olsanız Camdan Dışarı…
Durumu ağırlaşan Akkul, entübe olarak 21 gün tedavi gördü. Değil hastenede 30 gün geçirmek, yoğun bakımda bunun tedavisinin bir gününe şahit olsanız, oradaki hastaların ve hasta yakınlarının…


Koronavirüsü Yenen Sunucu Burak Akkul’dan Tatile Çıkanlara Tepki!
Değil hastanede 30 gün geçirmek, yoğun bakımda bunun tedavisinin bir gününe şahit olsanız Koronavirüse yakalanan ünlü sunucu Burak Akkul, tedavi sürecinden sonra koronavirüsü yenme…


Koronayı Yenen Burak Akkul Yaşadıklarını Anlattı: 1 Dakikaya Bile…
Yoğun bakımda geçen 1 günü değil, 1 dakikaya bile şahit olan insan evden dışarıya adımını atmaz.” Burak Akkul, Çin’den getirilen ilaçların ilk kullanıldığı hastalardan biri oldu.


Millet Gazetesi » ‘Yoğun Bakımın Bir Gününe Şahit Olsanız Camdan…
Durumu ağırlaşan Akkul, entübe olarak 21 gün tedavi gördü. Değil hastenede 30 gün geçirmek, yoğun bakımda bunun tedavisinin bir gününe şahit olsanız, oradaki hastaların ve hasta yakınlarının…
Bluetooth obd2 scanner