Koronawirus. KE podpisuje umowy z kolejnymi dostawcami szczepionek


Koronawirus. KE podpisuje umowy z kolejnymi dostawcami
18 września weszła w życie druga umowa KE z firmą farmaceutyczną, tym razem z Sanofi-GSK, która umożliwi zakup do 300 mln dawek szczepionki. 8 października KE zatwierdziła trzecią umowę – z firmą Johnson and Johnson, dotyczącą początkowego zakupu szczepionek dla 200 mln ludzi, a następnie zakupu dla dodatkowych 200 mln osób.


Koronawirus. KE podpisuje umowy z kolejnymi dostawcami
Koronawirus. KE podpisuje umowy z kolejnymi dostawcami szczepionek. Tweet. Negocjacje z firmami wciąż trwają.» więcej. … — Hillstone Networks, czołowy dostawca rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa sieci i zarządzania ryzykiem w przedsiębiorstwach… » więcej 2020-12-03, … godz. 08:00 Auta z importu lepsze niż te z rodzimego rynku?


KE podpisała umowę z firmą CureVac na dostawy 405 mln …
KE podpisała umowę z firmą CureVac na dostawy 405 mln dawek szczepionek przeciwko koronawirusowi 30.11.2020, 19:26, akt. 19:45 To piąty kontrakt sfinalizowany z koncernem farmaceutycznym przez Brukselę, która prowadzi negocjacje w imieniu państw członkowskich.


KE coraz bliżej podpisania umowy na dostawę szczepionek na …
KE coraz bliżej podpisania umowy na dostawę szczepionek na koronawirusa – RMF24.pl – W środę 11 listopada Komisja Europejska ma dać zielone światło dla podpisania kontraktu z Pfizer i …


KE podpisuje umowy na szczepionki na Covid-19 – wPolityce.pl
KE poinformowała, że gdy badania dowiodą, że szczepionka jest bezpiecznym i skutecznym środkiem w walce z Covid-19, umowa umożliwi państwom członkowskim zakup szczepionek dla 200 mln osób. Potem będą one mieć też możliwość zakupu szczepionek dla kolejnych 200 mln osób. Na razie nie wiadomo, kiedy szczepionki będą dostępne.


Koronawirus, szczepionka na Covid-19. Podpisanie umowy
W środę planowane jest podpisanie umowy z firmami Pfizer i BioNTech SE na dostawę szczepionek przeciwko koronawirusowi. To bardzo dobra, przełomowa informacja – podkreślił premier Mateusz Morawiecki na poniedziałkowej konferencji. Zakup i negocjacje z koncernami farmaceutycznymi koordynuje Komisja Europejska.


Szczepionka na Covid-19. KE zatwierdziła nową umowę – RMF 24
Szczepionka na Covid-19. KE zatwierdziła nową umowę – RMF24.pl – Komisja Europejska zatwierdziła umowę z europejską firmą farmaceutyczną CureVac, w której przewidziano wstępnie zakup 225 …


Szczepionki na koronawirusa. Komisja Europejska podpisała …
Szczepionki na koronawirusa. Komisja Europejska podpisała umowę z Johnson & Johnson. W imieniu całej Unii Komisja Europejska zakontraktowała zakup szczepionek przeciwko koronawirusowi SARS-CoV-2.


Koronawirus. Szczepionka – Komisja Europejska podpisała …
KE poinformowała, że gdy badania dowiodą, że szczepionka jest bezpiecznym i skutecznym środkiem w walce z COVID-19, umowa umożliwi państwom członkowskim zakup szczepionek dla 200 milionów …


Koronawirus. Szczepionka na COVID-19 – Komisja Europejska …
Komisja Europejska zawarła umowę z europejską firmą farmaceutyczną CureVac. Przewidziano w niej wstępnie zakup 225 milionów dawek szczepionki na COVID-19. Umowa zakłada opcję zamówienia …