Rewitalizacja stawu zakończona. Mamy nowe miejsce do wypoczynku. Przy ul. Mickiewicza


Rewitalizacja stawu zakończona. Mamy nowe miejsce do
Rewitalizacja stawu zakończona. Mamy nowe miejsce do wypoczynku. Przy ul. Mickiewicza. UM w Białymstoku. Następne. Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze Następne. …


Białystok. Nowe oblicze stawu przy Mickiewicza
Staw przy Mickiewicza w Białymstoku i jego otoczenie zyskały nowe oblicze. Od poniedziałku (14 września) mieszkańcy mogą już korzystać z kolejnego ciekawego miejsca do rekreacji i wypoczynku.


Staw przy ulicy Mickiewicza jak nowy – oczyszczony, z …
Białostoczanie mogą już korzystać z kolejnego odnowionego miejsca do wypoczynku. Zakończyła się rewitalizacja stawu i jego otoczenia przy ul. Mickiewicza. Był to projekt z Budżetu Obywatelskiego 2018. Inwestycja kosztowała ponad 1,8 mln zł.


Staw przy ul. Mickiewicza ODNOWIONY. Czy białostoczanie …
W ramach rewitalizacji oczyszczono dno stawu, pogłębiono zbiornik na całej jego powierzchni, przeprowadzono reprofilację dna zapewniając w ten sposób właściwą cyrkulację wody, przebudowano urządzenia wodne, a także zainstalowano dwie specjalne platformy w postaci wysp pływających z funkcją oczyszczania wody.


Rewitalizacja stawu na Mickiewicza – Wschodzący Białystok …
Teren wokół stawu przy ul. A. Mickiewicza zmieni oblicze. Białostoczanie zyskają atrakcyjne miejsce do rekreacji, a żyjące nad stawem zwierzęta będą miały budki lęgowe, platformy pływające, wieże i domki. Ta inwestycja będzie realizacją jednego z projektów Budżetu Obywatelskiego 2018.


Rzeszów. Rewitalizacja parku przy ul. Dąbrowskiego …
Rewitalizacja parku rozpoczęła się latem ubiegłego roku. Będzie kosztować około 8 milionów złotych. Park jest gruntownie przebudowywany. Zostaną tam wszystkie zdrowe stare drzewa i niektóre najcenniejsze krzewy. Planowane są nowe nasadzenia. Od strony kościoła garnizonowego powstaną tzw. ogrody kwaterowe, od ul.


Staw przy Mickiewicza do rewitalizacji. Powstaną pomosty …
Staw przy Mickiewicza do rewitalizacji. Powstaną pomosty dla wędkarzy i kładka, Aktualności, Teren wokół stawu, który znajduje się przy ul. Mickiewicza, będzie wyglądał zupełnie inaczej. Po rewitalizacji stanie się on kolejnym miejscem do rekreacji. Poprawi się też komfort życia zwierząt, które tu bytują., Wiadomości Białystok Online – Portal Miejski Białystok (Bialystok).


Mickiewicza 4 – Mieszkania i apartamenty
Apartamenty Mickiewicza 4 położone będą w samym centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie pięknego starego Parku. Okolica zapewnia dostęp do niezwykłych i urokliwych miejsc, pubów oraz restauracji znajdujących się na ulicy Piotrkowskiej.


Nowa Wenecja
Nowa Wenecja czerpie z industrialnego stylu przedwojennych, bydgoskich manufaktur. Zastosowano tu elewację z charakterystycznym motywem czerwonej cegły licowej wzbogaconej metalowym i szklanym wykończeniem. Na trzech kondygnacjach mieszkalnych zaprojektowaliśmy 9 mieszkań od 43 m2 do 74 m2 z możliwością łączenia lokali w większe układy.


Główny Inspektorat Sanitarny – Główny Inspektorat …
Wypoczynek Oświata Działalność gospodarcza Kampanie społeczne zobacz wszystkie. … stopka Główny Inspektorat Sanitarny. ADRES. ul. Targowa 65. 03-729 Warszawa. NIP 7123310931. Regon 364081568. Pokaż na mapie Link otworzy się w nowym oknie. Skontaktuj się z nami +48 22 536 13 00 Czynna w dni robocze w godzinach 08:15-16:15. MEDIA
scan tool