Ruslar da harekete geçti: Ayasofya yeniden fetih için hazırlanıyor


Ruslar da Harekete Geçti: Ayasofya Yeniden Fetih İçin Hazırlanıyor
Rus Kommersant gazetesi, “Ayasofya yeniden fetih için hazırlanıyor” başlığı atarken Rus Ortodoks Kilisesi psikoposu Hilarion Alfeyev’in sözlerine yer verdi. 2020-06-09 02:24:00 – 2020-06-09 05:39:32.


Ayasofya İçin Kritik Gün! Ayasofya Tekrar İbadete Açılacak mı?
…yapılan Ayasofya’nın, yeniden cami olması için açılan davada hükmünü vermeye hazırlanıyor. Ayasofya’da fetih suresi okundu! “Pes” dedirten görüntüler sonrası polis harekete geçti.


TRT Haber: Ayasofya’da Fetih Suresi Okundu
İstanbul’un fethinin 567. yıl dönümü kutlamaları, Fatih Sultan Mehmet’in şehri aldıktan sonra ilk cuma namazını kıldığı Ayasofya’da düzenlenen “Fetih Şöleni”nde, Fetih Suresi okundu.


Ayasofya’da Okunan Fetih Suresi İçin Tepki Gösterildi!!
Geçtiğimiz günlerde gündemde olan Ayasofya’da fetih süresi okutulduğu için Yunanistan’dan tepki alındı. Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, ” Ayasofya.


Ayasofya’da Tarihi Anlar: Fetih Suresi Okundu
Ayasofya’da düzenlenen Fetih Şöleni programında Fetih Suresi okundu. Ayasofya’da ‘Fetih Suresi’ sesleri yükseldi. Cevap gelir, hulusu niyet, fena hareketlerden haya, emirlere itaat.


Ayasofya’da Fetih Suresi Okundu
Bu kutlamalar doğrultusunda akşam saatlerinde Ayasofya’da Fetih Suresi okundu. Etkinlikte, daha sonra Fetih Duası okundu. Duaya Cumhurbaşkanı Erdoğan da eşlik etti.


Ayasofya’da Fetih Suresi Okundu: Kutsal Mekan… – BBC News Türkçe
İstanbul’un fethinin 567’nci yıldönümü nedeniyle Ayasofya’da Fetih Suresi okunmasına Yunanistan tepki gösterdi. Image caption Ayasofya defalarca tadilattan geçti.


Üstad Necip Fazıl Ayasofya Hitabesi’nden Cümleler: – Milli Ve Sünni…
Târihimizde daha nice zapt ve fetih hareketinin kahramanı var; niçin hiçbirinin adı, hâs isim olarak Fatih değil?.. Bu olacak Ayasofya, Bu muhakkak olacak… İkinci bir fetih, yine bir ba’sü ba’delmevt…


Ayasofya’yı Unutturan Fetih Bezirgânları – YENİ ASYA
(O sözün üzerinden on yıla yakın zaman geçti.) Bizim açımızdan, Ayasofya’sız bir fetih, adeta ruhsuz bir ceset gibi göründüğünden, bu fetih yıl dönümünde de Ayasofya’yı başa aldık.


Ayasofya’da Fetih Suresi Okundu – YouTube
İstanbul’un fethinin yıl dönümünde, Fatih Sultan Mehmet Han’ın emaneti Ayasofya’da Fetih Suresi okundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın video konferans ile…
obd2 scanner