Start Gniezno – Zdunek Wybrzeże Gdańsk 57:33. Żużlowcy dostali lanie


Start GnieznoZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk RELACJA NA ŻYWO …
Zdunek Wybrzeże Gdańsk w 12. kolejce eWinner 1. Ligi Żużlowej zmierzy się na wyjeździe ze Startem Gniezno. Początek relacji o godz. 18:45.


Zdunek Wybrzeże GdańskStart Gniezno 44:46. Znów porażka …
Zdunek Wybrzeże Gdańsk przegrało ze Startem Gniezno 44:46. To druga przegrana żużlowców Mirosława Berlińskiego na własnym torze i druga w takim rozmiarze. Dwoił się i troił Krystian Pieszczek, który nawet pożyczył motocykl Kacprowi Gomólskiemu, ale to nie wystarczyło.


Zdunek Wybrzeże Gdańsk. Sezon żużlowców spisany na straty?
Zdunek Wybrzeże Gdańsk po porażce z eWinner Apatorem Toruń ma już 12 pkt straty do lidera eWinner 1. Ligi Żużlowej. Podopieczny Mirosława Berlińskiego są praktycznie bez szans na awans, jeśli sezon skończy się na rundzie zasadniczej. A nawet jeśli dojdzie do play-off i o miejsce w …


Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Polonia Bydgoszcz. Żużlowcy
ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK – Abramczyk Polonia Bydgoszcz 51:38 (pierwszy mecz 46:43, bonus dla Wybrzeża) Unia Tarnów – Start Gniezno 38:52 (50:40, bonus dla Startu) Ostrovia – Orzeł Łódź 44:46 (38:52, bonus dla Orła)


Zdunek Wybrzeże GdańskStart Gniezno na żywo. Transmisja …
Zdunek Wybrzeże Gdańsk zajmuje szóste miejsce w tabeli Nice 1 Ligi Żużlowej i ma cztery punkty. Start Gniezno prezentuje się dużo lepiej i z 10 oczkami na koncie jest wiceliderem.


Arged Malesa Ostrovia – Zdunek Wybrzeże Gdańsk. Żużlowcy
ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK – Ostrovia 51:38 Unia Tarnów – Orzeł Łódź 39:49 Start Gniezno – Lokomotiv Daugavpils 48:31 – gościom odjęto 10 pkt Pontusa Aspgrena, który startował na silniku niezgłoszonym do protokołu meczowego Abramczyk Polonia Bydgoszcz – eWinner Apator Toruń 35:55


Trzeci z rzędu stracony sezon żużlowców Zdunek Wybrzeże
Zdunek Wybrzeże przed startem obecnego sezonu eWinner 1. Ligi Żużlowej nie było faworytem rozgrywek, ale wydawało się, że będzie w stanie powalczyć o drugie miejsce. Tymczasem gdański zespół już trzeci rok z rzędu okrutnie zawodzi swoich kibiców.


Żużel. Orzeł – Wybrzeże. Koniec cierpliwości do …
W najbliższą sobotę o godzinie 19:15 Orzeł Łódź podejmie Zdunek Wybrzeże Gdańsk w ramach 10. kolejki eWinner 1. Ligi Żużlowej. Poznaliśmy awizowane składy na to spotkanie.


Żużel. WybrzeżeStart. Wymiana ciosów w Gdańsku …
Wymiana ciosów w Gdańsku. Starcie pomiędzy Zdunek Wybrzeżem a Car Gwarant Kapi Meble Budex Startu Gniezno było bardzo zacięte (44:46). W końcówce więcej zimnej krwi zachowali goście, a o …


GKŻ Wybrzeże
2020.07.25 Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno 44-46 Arkadiusz Buczyński / akbiphotos.pl 2020.07.12 Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Unia Tarnów 44:46
diagnostic scanner